İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ VE KURUMSAL İLKELERİMİZ


SIRIŞ Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu’nun İnsan Kaynakları Politikasını oluşturan temel kavramlar;

• Gelişim ile insan odağı
• Müvekkil memnuniyeti ile güvenli iş birliği
• Etik ve ahlaki değerler,
• Sosyal sorumluluktur.

SIRIŞ Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu’nda yürütülen İnsan Kaynakları Politikası;

Sırış Hukuk olarak vermiş olduğumuz hizmet kalitesi, ekibimizin kalitesi ile başlar. Bu sebeple ekibimizin en değerli varlığımız olduğunu bilerek, çalışanlarımızla olan birlikteliğimize uzun süreli bakar ve kalıcı temeller üzerine oturtmaya çalışırız. Bu kapsamda amacımız, bünyemizde yetenekli, başarılı ve çalışkan bireyleri barındırmak olduğundan işe alımlarda büyük titizlik ve seçicilik esasını gözeterek, uzun soluklu birliktelik halinde çalışmaktır.

Takım ruhu ve birliktelik bilinci ile ilerlerken, çalışanlarımızın sosyal, kültürel ve alanlarındaki eğitsel faaliyetleri için kendilerini geliştirmelerini teşvik ederken buna yönelik her türlü girişimi de desteklemekteyiz.

Büromuzun ilgili alanlarında açık pozisyon bulunmadığı takdirde yapılan iş başvuruları, İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından incelenir ve ilgili alan için açık pozisyon oluşması halinde öncelikli olarak değerlendirilir. Bu bağlamda iş başvurularının info [at] sirishukuk.com adresine önyazı ve detaylı bir özgeçmiş ile atılması veya aşağıdaki formun eksiksiz doldurarak gönderilmesi rica olunur.

 

BAĞLANTILAR  

İLETİŞİM  

Sırış Hukuk & Arabuluculuk
Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı 5387. Cadde Mira Ofis No:15A / 13
Beytepe – Çankaya / Ankara
Telefon: 0312 220 1990
E-Mail: info@sirishukuk.com

© 2020 Sırış Hukuk & Arabuluculuk
 
ike dijital
ike dijital