BİZ KİMİZ?

SIRIŞ Hukuk, sınırların daha şeffaf olduğu, hukukun ticaret ile iç içe geçtiği günümüz dünyasında müvekkilleri ile uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefleyen, azmini ise güvenilir danışmanlık, küresel tecrübe ve yerel bilgi birikiminden alan nitelikli bir hukuk firmasıdır. 

Verdiğimiz hukuki danışmanlık hizmeti ile müvekkillerimize Türkiye’nin dinamik piyasasının sunduğu fırsatları yakalamaları ve en iyi şekilde değerlendirmeleri için yardımcı olmaktayız. Bu hizmetlerin yanı sıra, Türkiye’de faaliyette bulunan şirketler için hayati önem taşıyan hukuka uyumluluk, vergi, iş hukuku ve rekabet hukuku alanlarında da danışmanlık hizmeti sunmaktayız. 

Deneyimli, çözüm odaklı avukatlardan oluşan bir ekip ile ortak kararlılık ve girişimci bir ruhla, hukukun ve adaletin üstünlüğünü gözeterek, gelişen ve değişen zamana karşı her zaman yenilikçi bir anlayışla müvekkillerimize kaliteli hizmet sunmayı ilke edindik. 

Hukuk firmamızın kuruluşundan bu yana, tüm çalışma alanlarımızın merkezinde müvekkil odaklı işlerimiz yer almaktadır. Ekibimiz hem bireysel olarak kişilere hem de kurumsal şirketlere kapsamlı hukuki danışmanlık ve dava hizmeti sunmakta olup kamu ve/veya özel işletmeler hakkında yerel ve uluslararası şirketlere tavsiyelerde bulunarak önleyici (proaktif) tedbirlerle olası kayıpların önüne geçmekte ve şirketlerinde bu anlayışla büyümesine yardımcı olmaktadır.

Daimi hedefimiz, müvekkillerimize dünya standartlarında hukuki danışmanlık hizmetleri sunmak ve aynı zamanda profesyonel çalışma ilkelerine ve yüksek etik standartlara bağlı kalmaktır.

 

BAĞLANTILAR  

İLETİŞİM  

Sırış Hukuk & Arabuluculuk
Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı 5387. Cadde Mira Ofis No:15A / 13
Beytepe – Çankaya / Ankara
Telefon: 0312 220 1990
E-Mail: info@sirishukuk.com

© 2020 Sırış Hukuk & Arabuluculuk
 
ike dijital
ike dijital