ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Sırış Hukuk & Arabuluculuk, bireysel veya kurumsal faaliyet alanlarında çalışan Türk ve çok uluslu müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmeti sunarak, müzakere ve sözleşme hazırlamakta, genel kurul toplantıları yapmakta ve bunlara ilişkin belgelerin hazırlanmasıyla yönetim kurulunun revizyonu gibi hukuki alanlardaki günlük faaliyetlerde destek sağlayarak önleyici (proaktif) tedbirler alıp olası kayıpların önüne geçebilmeyi hedeflemektedir. Müvekkillerimize gerek Türkiye’de gerekse uluslararası arenada yürüttükleri faaliyetlerinde ve büyüme planlarında verimli, etkin ve güvenilir yaklaşımla hukuki çözümler sunmaktayız.

Ekibimiz hukuki danışmanlık hizmeti dışında dava ve tahkim alanlarında da çalışmalarda bulunmaktadır. Müvekkil kişinin ya da işletmenin (boyutu ve karmaşıklığı göz önüne alınmaksızın, müvekkilin ) dava süreciyle ilgili gereksinimleriyle her yönüyle ilgilenilmekte, borç kurtarma ve iflas süreçlerinde kapsamlı hizmetler sunularak icra departmanı vasıtasıyla müvekkillerin alacaklarına en hızlı şekilde ulaşabilmeleri için takip ve icra hizmetlerini gerçekleştirilmektedir. Ayrıca tahkim süreci için uyuşmazlığın konusuna en uygun stratejinin oluşturulması, hakem heyeti karşısındaki savunmalar ve tahkim sonrası kararların tanınması ve tenfizi dahil olmak üzere, tahkim davalarının her aşamasında takım ruhu ile hukuki destek verilmektedir. 

Günümüzün alternatif çözüm uyuşmazlıkları arasında yer alan Arabuluculuk ve Uzlaşmacılık alanlarında da profesyonel ve aktif olarak hizmet sunan Sırış Hukuk & Arabuluculuk Bürosu, sistematik teknikler uygulayarak, görüşmek ve müzakerelerde bulunmak amacıyla tarafları bir araya getirerek onların birbirlerini anlamalarını ve bu suretle çözümlerini kendilerinin üretmesini ve aralarında iletişim sürecinin kurulmasını sağlamaya çalışan tarafsız bir rolle tarafların arasındaki asıl uyuşmazlığı ve menfaatlerini tespit ederek bu konularda tartışmalarını ve uyuşmazlık konusunu kendilerinin  uzlaşarak çözümlemelerini sağlamayı amaçlar. 

Büromuzun temel prensibi, müvekkillerimizin talepleri çerçevesinde hızlı, güvenilir ve etkin bir biçimde takım ruhuyla hizmet sunabilmektir. Her zaman en kaliteli ve aktif şekilde yanınızda olmak dileğimizdir. 

SIRIŞ HUKUK & ARABULUCULUK HUKUK BÜROSU
BAĞLANTILAR  

İLETİŞİM  

Sırış Hukuk & Arabuluculuk
Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı 5387. Cadde Mira Ofis No:15A / 13
Beytepe – Çankaya / Ankara
Telefon: 0312 220 1990
E-Mail: info@sirishukuk.com

© 2020 Sırış Hukuk & Arabuluculuk
 
ike dijital
ike dijital